Program Desing & Build

Program Design & Build to nasza wyjątkowa i prestiżowa usługa od pomysłu do realizacji „pod klucz”. Zakłada kompleksowe usługi obejmujące projektowanie i realizację obiektów kubaturowych. Obsługujemy cały proces poczynając od identyfikacji oczekiwań i wymaganych przez klienta funkcjonalności, opracowania projektu konstrukcyjnego i architektonicznego przestrzeni oraz instalacji, przez wykonawstwo budowlane, aż po projektowanie i wykańczanie wnętrz „pod klucz”. 

Jesteśmy pierwszym i jedynym podmiotem w Polsce, który w jednym miejscu skupia znamienitych architektów, konstruktorów, inżynierów, projektantów wnętrz i ekspertów ze wszystkich dziedzin pokrewnych, a ich synergia w połączeniu z unikatową, autorską metodyką oceny oraz zarządzania jakością czyni nas liderem na rynku.

Zespół ekspertów pracujący razem od początku do końca w otwartej komunikacji i celowej współpracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wypracować nieosiągalne w inny sposób efekty. Jednoczesna współpraca architektów, konstruktorów i inżynierów toruje drogę dla kreatywnych rozwiązań, pozwalających na zminimalizowanie kosztów, usprawnienie harmonogramów oraz osiągnięcie najlepszej wydajności i ponadprzeciętnej jakości.

Nasze projekty